• slide1

Állásaink

Gépkocsivezetőket keresünk C, C+E kategóriával belföldi és nemzetközi viszonylatra egyaránt.
ADR jogosítvány előnyt jelent.

Belföldi és nemzetközi gépjárművezető

Elvárások:

  • C vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • PÁV II kategória
  • Digitális sofőrkártya
  • Gépjárművezető-képesítési igazolvány (GKI)

Előny:

  • ADR igazolvány
  • nemzetközi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatal, barátságos csapat
  • kulturált munkakörülmények
  • folyamatos továbbképzések
  • korrekt elszámolás, jövedelem
  • 561/2006 EK rendelet szerinti munkavégzés
  • hosszútávú, stabil munkahely biztosítása

Név:*
Telefonszám:*
Megjegyzés:
Captcha:
Adatvédelmi tájékoztató - Weboldal süti kezelése